امروز پنجشنبه 31 خرداد 1403 ساعت 22:40:21
اولین رویداد مدیریت بحران ایران قوی 1401
سال 1402 رهبری
مدیریت بحران شهر اسلامشهر
«شرکت بیش از هزار دانش آموز در کارگاه های آموزشی مدیریت بحران شهرداری اسلامشهر»

به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران شهرداری اسلامشهر، محمدرضا نوروزی مدیر بحران شهرداری، با اعلام این خبر اظهار کرد: با هدف ارتقای سطح دانش و آمادگی شهروندان عزیز در برابر حوادث و سوانح، از ابتدای سال تحصیلی جاری تاکنون دوره های آموزش عمومی مدیریت بحران برای بیش از هزار نفر از دانش آموزان با هدف گسترش و ترویج فرهنگ خودامدادی و دگرامدادی در بین آحاد جامعه (خصوصاً نسل جوان) در سایت الغدیر شهرداری اسلامشهر برگزار گردیده است.
وی با اشاره به استقبال از برگزاری این دوره ها، تصریح نمود: برای نخستین بار دانش آموزان ضمن آشنایی با امکانات و تجهیزات مدیریت بحران و شبیه سازی مخاطرات، توسط اساتید مجرب در حوزه های متنوع پدافند غیرعامل، اطفاء حریق، خودامدادی و دگرامدادی و... تحت آموزش کارگاهی (به صورت تئوری و عملی) قرار می گیرند.
شایان ذکر است این دوره ها، باهمکاری آموزش و پرورش، جمعیت هلال احمر، اداره اورژانس شهرستان اسلامشهر و همچنین واحد آموزش و آمادگی عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اسلامشهر در مدیریت بحران شهرداری اسلامشهر برگزار گردید.

احادیث
امام صادق - علیه السّلام - فرمود: خدای متعال می‌فرماید: مردم خانواده من هستند، پس محبوبترین آنان نزد من كسانی هستند كه با مردم مهربان‌تر و در راه برآوردن نیازهای آنان كوشاتر باشند.«الكافی، ج 2، ص 199»
وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
نظر شما درباره سایت چیست؟
نمایش نتایج
آمار بازدید کنندگان
بازدید امروز: 757
بازدید دیروز: 603
بازدید کل: 998189