امروز شنبه 05 اسفند 1402 ساعت 06:47:05
اولین رویداد مدیریت بحران ایران قوی 1401
سال 1402 رهبری
مدیریت بحران شهر اسلامشهر
برگزاري مانور سراسری زلزله و ایمنی

به گزارش روابط عمومی ستاد مدیریت بحران شهرداری اسلامشهر، مانور سراسری زلزله مدارس در تاریخ دوشنبه ۸ آذرماه ۱۴۰۰ در مدرسه دخترانه پروين اعتصامي با حضور اداره آموزش و پرورش، جمعيت هلال و احمر، آتش نشاني، مديريت بحران، اورژانس و ديگر دستگاه هاي خدمات رسان شهرستان برگزار گردید.
 
داود غلامی مدیر ستاد بحران شهرداری اسلامشهر، با بیان اینکه قبل از اجرای مانور، مربیان و نجات گران آموزش های لازم در زمینه پناه‌گیری و خروج ایمن در زمان وقوع زلزله را به دانش آموزان آموزش دادند تصریح کرد: این آموزش ها با توجه به شرایط کرونا در جامعه و لزوم آمادگی دانش آموزان و خانواده هایشان در برابر زلزله در شرایط پاندمی ارائه شد.
 
غلامی هدف از برگزاری مانور را بالا بردن سطح آگاهی و آموزش های لازم در مخاطرات به دانش آموزان دانست و افزود: دانش آموزان طیف عظیمی از افراد جامعه را تشکیل می دهند و این موضوع اهمیت آموزش های امدادی را افزایش می دهد.
 
وي افزود با توجه به زلزله خيز بودن كشور ايران ضروري است كه در بين جوانان و همچنين خانواده ها،‌آموزش هايي در خصوص مراحل قبل، حين و بعد از زلزله در قالب طرح ها و برنامه هاي گوناگون اجرا شود.

احادیث
فرصت ها همچون ابر مي گذرند.
وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
نظر شما درباره سایت چیست؟
نمایش نتایج
آمار بازدید کنندگان
بازدید امروز: 528
بازدید دیروز: 202
بازدید کل: 953058