امروز یکشنبه 22 تیر 1399 ساعت 01:55:17
برگزاری نشست ستاد مدیریت بحران شهر اسلامشهر

به گزارش روابط عمومی ستاد مدیریت بحران شهر اسلامشهر، نشست مدیریت بحران شهر اسلامشهر به ریاست مهندس سرمدی ریاست ستاد و سرپرست شهرداری و با حضور معاونین و مدیران مناطق و مدیران عامل سازمانها و رؤسای ادارات شهر و عضو ستاد، در روز چهارشنبه مورخ 96/6/29 راس ساعت 9 صبح در سالن جلسات حوزه شهردار برگزار شد.
گفتنی است در ابتدای این جلسه مهندس کبیری نماینده محترم اداره کل پدافند غیر عامل استانداری تهران در قالب پاورپوینت و پیرامون مخاطرات و تهدیدات شهر اسلامشهر مطالبی را ارائه کردند.
و در ادامه نیز مهندس مهدوی جانشین ستاد و معاون محترم خدمات شهری و امور مناطق گزارش مبسوطی پیرامون اعتبارات عمرانی پیش بینی شده در بودجه سال جاری با موضوع مدیریت بحران و بالغ بر سه میلیارد تومان را جهت اطلاع اعضاء ایفاد نمودند.
همچنین دیگر اعضاء نقطه نظرات خود را در خصوص بندهای دستور جلسه و نیز چالش ها و نقاط قوت و ضعف سازمانها و ادارات متبوع خود را جهت آگاهی و بالابردن سطوح امنیت و آمادگی شهر در زمان حوادث غیرمترقبه و بحران ارائه کردند.
شایان ذکر است در پایان این نشست مهندس داود بیات سرمدی سرپرست شهرداری اسلامشهر با تقدیم لوح تقدیر به کلیه اعضائ ستاد از آنها تشکر و قدردانی نمودند.


احادیث
امام صادق - علیه السّلام - فرمود: خدای متعال می‌فرماید: مردم خانواده من هستند، پس محبوبترین آنان نزد من كسانی هستند كه با مردم مهربان‌تر و در راه برآوردن نیازهای آنان كوشاتر باشند.«الكافی، ج 2، ص 199»
وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
نظر شما درباره سایت چیست؟
نمایش نتایج
آمار بازدید کنندگان
بازدید امروز: 59
بازدید دیروز: 504
بازدید کل: 302310