امروز پنجشنبه 03 مهر 1399 ساعت 15:31:39
برگزاری نشست ستاد مدیریت بحران شهر اسلامشهر

به گزارش روابط عمومی ستاد مدیریت بحران شهر اسلامشهر، نشست مدیریت بحران شهر اسلامشهر به ریاست مهندس سرمدی ریاست ستاد و سرپرست شهرداری و با حضور معاونین و مدیران مناطق و مدیران عامل سازمانها و رؤسای ادارات شهر و عضو ستاد، در روز چهارشنبه مورخ 96/6/29 راس ساعت 9 صبح در سالن جلسات حوزه شهردار برگزار شد.
گفتنی است در ابتدای این جلسه مهندس کبیری نماینده محترم اداره کل پدافند غیر عامل استانداری تهران در قالب پاورپوینت و پیرامون مخاطرات و تهدیدات شهر اسلامشهر مطالبی را ارائه کردند.
و در ادامه نیز مهندس مهدوی جانشین ستاد و معاون محترم خدمات شهری و امور مناطق گزارش مبسوطی پیرامون اعتبارات عمرانی پیش بینی شده در بودجه سال جاری با موضوع مدیریت بحران و بالغ بر سه میلیارد تومان را جهت اطلاع اعضاء ایفاد نمودند.
همچنین دیگر اعضاء نقطه نظرات خود را در خصوص بندهای دستور جلسه و نیز چالش ها و نقاط قوت و ضعف سازمانها و ادارات متبوع خود را جهت آگاهی و بالابردن سطوح امنیت و آمادگی شهر در زمان حوادث غیرمترقبه و بحران ارائه کردند.
شایان ذکر است در پایان این نشست مهندس داود بیات سرمدی سرپرست شهرداری اسلامشهر با تقدیم لوح تقدیر به کلیه اعضائ ستاد از آنها تشکر و قدردانی نمودند.


احادیث
فرصت ها همچون ابر مي گذرند.
وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
نظر شما درباره سایت چیست؟
نمایش نتایج
آمار بازدید کنندگان
بازدید امروز: 354
بازدید دیروز: 664
بازدید کل: 352340