امروز جمعه 01 تیر 1403 ساعت 00:15:02
اولین رویداد مدیریت بحران ایران قوی 1401
سال 1402 رهبری
مدیریت بحران شهر اسلامشهر
بازدید مدیر بحران شهرداری از تجهیزات CBRN سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اسلامشهر

به گزارش روابط عمومی ستاد مدیریت بحران شهرداری اسلامشهر، محمدرضا نوروزی مدیر بحران شهرداری به همراه کارشناسان، ضمن بازدید از خودروی تجهیز شده به CBRN در ایستگاه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اسلامشهر، از نزدیک در جریان وضعیت تجهیزات این خودرو قرار گرفتند.

نوروزی هدف از این بازدید را آمادگی در مقابله با بحران های شیمیایی، بیولوژیک و پرتویی بیان کرد و اذعان نمود: با توجه به همجواری مراکز خطرزا و تهدید آمیز در شهر اسلامشهر و وجود کارگاههای صنعتی، شیمیایی، فرآورده های نفتی، نصب تجهیزات CBRN بر روی خودروهای اطفاء حریق حائز اهمیت بوده که خوشبختانه این امر با پیگیری های این ستاد و در راستای توافقنامه بین شهرداری اسلامشهر، سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و سازمان پدافند غیر عامل کشور در سال ١٣٩٨ انجام پذیرفت.

وی اظهار داشت: ممکن است اتفاقاتی ناشی از خطاهای انسانی در حین انجام کار روی دهد یا حرکات خرابکارانه ای به عمد صورت گیرد که موجب انتشار آلودگی های میکروبی، شیمیایی و... گردد، که در همین راستا لزوم تکمیل و بروز رسانی این تجهیزات و همچنین برگزاری مجدد دوره های تخصصی جهت افزایش آمادگی هرچه بیشتر آتش نشانان در این حوزه، بسیار ضروری و نیازمند نگاه ویژه ای خواهد بود.

احادیث
سعی کن عظمت در نگاه تو باشد نه آنچه بدان مینگری
وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
نظر شما درباره سایت چیست؟
نمایش نتایج
آمار بازدید کنندگان
بازدید امروز: 2
بازدید دیروز: 969
بازدید کل: 998403